Me cilin nga të dashurit u kënaq më shumë Dafina Zeqiri?

Magazine
00:54 | 05 Gusht 2020

Nëse nuk do të ishte vajzë showbizi, këngëtare e famshme siç edhe është, atëherë askush nuk do të merrej me të, jetën dhe të dashurit e saj.

Ama, Dafina është një nga këngëtaret më famoze, andaj çdo lëvizje e saj në jetën private, nuk i ka shpëtuar vëmendjes së gazetarëve dhe publikut.

Përmes medies, publiku është njoftuar me të gjithë të dashurit e këngëtares së shumë hiteve. Ama, me cilin kaloj ajo më mirë, kë e kishte më për zemër dhe me kë ishte më afër fejesës?

Ata që e njohin këngëtaren, tregojnë se lidhja e saj me Kenin, ishte më e gjata, intensivja dhe më seriozja nga të gjitha, shkruan “Kosovarja”

Krenar Çoçaj tani është në lidhje serioze me prezantuesen nga Shqipëria, Luana Vjollca.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.