Mbesa e Shyhrete Behlulit shfaqet si bombë

Magazine
01:45 | 29 Korrik 2020

Vajza e këngëtares Shyhrete Behluli, Njomza, është një nga frizeret më të njohura në vend, që këtë punë e bënë prej vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Njomza, ndonëse ende e re dhe duket mjaftë bukur, i janë rritur fëmijët, e vajza i është bërë si shoqe.

Në foton e fundit, nënë e bijë duken tejet elegante dhe mjaftë bukur.

Ndryshe, Njomza po ngjanë shumë e re, madje ka bërë edhe një tatuazhë mjaftë masiv në dorën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.