Martohet ish ‘Miss Kosova’, publikon pamje mahnitëse në krahët e ‘princit’

Magazine
19:33 | 13 Nëntor 2020

Covid 19 nuk e ndalë ish “Miss Kosoven” të martohet e të duket kaq bukur.

A ju kujtohet Artnesa Krasniqi, një nga vajzat më të pashme që rrëmbej kurorën e më të bukurës në “Miss Universe Kosova”?

Ajo, fitoi edhe disa çmime të tjera me rëndësi dhe pati një karrierë të bujshme në fushën e modës, shkruan Kosovarja.

Në fillim të pandemisë, Artbesa u fejua dhe sesioni i saj fotografik la shumë përshtypje pozitive.

Siç kuptojmë, ish missi tashmë është martuar me partnerin e saj. Bukuroshja është shfaqur me një fustan të bardhë minimal, por që e prezanton shumë bukur atë.

Urime çiftit të ri!

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.