Marina Vjollca shfaqet tejet provokuese nga krevati

Magazine
20:35 | 14 Korrik 2020

Marina Vjollca ka provokuar ndjekësit e saj.

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, e ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto në të cilën duket tejet joshëse.

E shtrirë në krevat, Marina ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve.

“Buzëqesh”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos tek e cila ka pranuar komente të shumta pozitive.

Marinën e kanë përgëzuar që nuk ka kryer ndonjë operacion plastik, sipas tyre njësoj si motra Luana Vjollca.

“Sa e bukur që je”, ishte një nga komentet.

View this post on Instagram

Sm;)e

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.