Marina ndryshon stilin e flokëve në mënyrë drastike

Magazine
02:11 | 06 Gusht 2020

Marina Vjollca i ka habitur të gjithë me foton e fundit.

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, i ka befasuar ndjekësit e saj me foton e fundit të postuar në Instagram.

Ajo ka ndryshuar në mënyrë drastike duke u bërë zeshkane e Marinën jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të bardha.

Nuk dihet nëse ka të bëjë me paruke mirëpo ajo duket krejtësisht ndryshe.

“Më vjen mirë që ju takoj”, ka shkruar Marina pranë postimit të fotos.

View this post on Instagram

Nice to meet you!

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.