Marina i ekspozon këmbët joshëse nga deti

Magazine
00:08 | 04 Shtator 2020

Marina erdhi joshëse në paraqitjen e fundit.

Moderatorja Marina Vjollca ka ndarë me ndjekësit një imazh tërheqës të realizuar buzë detit.

Ajo ishte veshur me një këmishë, ishte grimuar dhe kishte flokët e lagura, teksa po qëndronte e ulur afër detit.

Në plan të parë, moderatorja kishte vënë këmbët seksi, ndërsa fotografia artistike bardhë e zi e saj, mori komente të shumta.

Kujtojmë se Marina Vjollca së fundi ka qenë duke punuar për t’u rikthyer me sezonin e ri të emisionit të saj.

View this post on Instagram

Me, myself and I…

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.