Majlinda Zeka me bikine e taka në bregdet

Magazine
01:05 | 26 Korrik 2020

Bukuroshja Majlinda Zeka është përditë aktive në rrjete sociale, ku nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse verë pandemike, Zeka po e shijon në maksimum dhe çdo ditë po i shkon perfekt.

Prej se ka nisur ky sezon, Majlindën e kemi parë vetëm nëpër plazhet shqiptare duke u larë e duke shijuar rrezet e diellit, nga ku nuk kanë munguar as pozat joshëse.

Ish e dashura e Majk, në pozat e fundit shfaqet atraktive me taka nga plazhi.

View this post on Instagram

📸 @gurigashi

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.