Majlinda rrit temperaturat, tregon format perfekte nga plazhi

Magazine
01:10 | 21 Korrik 2020

Majlinda Zeka përherë di të shfaqet me plot stil.

Ish- e dashura e reperit Majk, edhe në paraqitjen e radhës duket për bukuri derisa na bënë me dije se ndodhet për pushime në një vend bregdetar.

Majlinda megjithëse nënë e një djali po arrin të mbahet në super formë.

Padyshim, linjat e trupit të saj janë për çdo lëvdatë.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.