Majlinda bën tatuazh dedikuar këtij mashkulli

Magazine
00:27 | 04 Shtator 2020

Ka vite që është bërë pjesë e medieve rozë, duke u cilësuar si femër tejet e bukur me linja bombastike trupore.

Duke kaluar kohë në palestër ajo ka arritur të perfeksionohet aq shumë duke lenë pa mend të gjithë me këtë bukuri që posedon, shkruan “Kosovarja”.

Ka vite që është bërë pjesë e medieve rozë, duke u cilësuar si femër tejet e bukur me linja bombastike trupore.

Duke kaluar kohë në palestër ajo ka arritur të perfeksionohet aq shumë duke lenë pa mend të gjithë me këtë bukuri që posedon, shkruan “Kosovarja”.

Kësaj radhe ajo vendosi të bëjë diçka të veçantë kushtuar atij.

Në dorë ajo ka bërë tato emrin e djalit dhe datën e lindjes së tij.

Sa e bukur kjo, apo?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.