Lulja vesh fustanin e njejtë me vajzën

Magazine
20:21 | 07 Gusht 2020

Gruaja e Medës tashmë është një ndër personazhet më të njohur në mediat rozë.

Me përkushtimin e madh tek vetja ajo shpesh është aktive në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Me stile të ndryshme, në çdo aspekt ajo shkëlqen.

Këtë herë, e veshur me fustan të njejtë si vajza e saj, Lulja shkëlqen.

Se sa bukur duken nënë e bijë, shikojeni imazhin në vazhdim.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.