Lulja tregon një foto, me të cilën e lidhin kujtime te paharruara

Magazine
01:50 | 13 Korrik 2020

Lulja dhe Meda janë një ndër çiftet më të përmendur në mediat rozë.

Me postime të shumta në rrjete sociale, dyshja menjëherë kalojnë në lajm duke u dalluar gjithmonë për veprimet e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Është Lulja ajo e cila gjithmonë qëndron aktive me pozat e saj, shpesh duke rikujtuar momente të lumtura me Medën.

Këtë hërë, ajo ndau një imazh të mrekullueshëm me bashkëshortin në krahë, duke vendosur shkrimin “Kujtime të pa harruara nga ky pushim”.

View this post on Instagram

Kujtime Te Pa harruar nga ky pushim @mehdin_pergjecaj

A post shared by Luljeta Pergjecaj (@luljeta.pergjecaj) on

Kujtojmë, dyshja janë prindër të katër fëmijëve.

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.