Lulja sonte po feston e vetme, pa Lirimin, kjo është arsyeja

Magazine
18:35 | 17 Nëntor 2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka hapur Instagramin e saj personal, pra të ndarë nga Lirimi dhe sonte ka festuar arritjen e numrin të folloëersave në 10K

 

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.