Lulja, Lirimi e vajza realizojnë fotosesionin më të bukur, do t’iu mahnisin me këtë pamje krejt ndryshe

Magazine
19:53 | 13 Nëntor 2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ata kanë publikuar fotosesionin më të bukur bashkë me vajzën e tyre.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.