Lulja i ngjitet Medes për shpine

Magazine
22:56 | 02 Nëntor 2020

Lulja e Meda janë një nga çiftet më të pëlqyera kosovare.

Meda njihet si këngëtar tash e disa vite, duke argëtuar publikun me këngë për dashurinë, familjen, atdheun, shkruan “Kosovarja”.

Zëri tij konsiderohet si më i bukuri sa i përket meshkujve të zhanrit popullor.

E njohur po aq sa Meda është bërë edhe bashkëshortja e tij Lulja.

Së fundmi, ajo ka prerë flokët ku po i kanë mjaft hije.

E në një imazh që kanë realizuar bashkë me Meden ajo i shihet thuajse e kapur për shpinë të tij.

Me siguri e bëri për të dalë më bukur./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.