Lulja e Medës, s’ di ta fshehë gëzimin që e ka sot

Magazine
23:42 | 28 Korrik 2020

Familja e këngëtarit Mehdin Përgjeqaj – Meda janë ndër familjet më të komentuarat nga mediet rozë.

Duke publikuar momente të shumta si një familje e kompletuar, ata gjithmonë përfolën për paraqitjet e tyre interesante dhe mjaftë unike, shkruan “Kosovarja”.

Çdo gëzim që e kanë në familje nuk hezitojnë ta publikojnë në llogaritë e tyre, ku se funmdi ishte Lulja që publikoj një imazh të vajzës e cila ka filluar shkollën.

Vogëlushja ishte e veshur bukur e me një pozë interesante pranë trëndafileve Lulja shkroi : E bukura ime nuk me mjaftojn fjalt per te treguar sa e lumtur isha sod me pregaditjen tande per shkoll ishalla te prin embara princesha ime./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.