Luanes nuk mund t’ia ndani sytë në këtë fustan të kuq

Magazine
22:47 | 28 Korrik 2020

Luana Vjollca ka gati projektin e radhës!Këngëtarja nga Shqipëria ka disa ditë që ka paralajmëruar projektin e ri.

Sot ajo ka zbuluar një nga paraqitjet e saj në klipin që do të publikohet shumë shpejt.

Ajo është shfaqur tejet joshëse, ndërsa ka zgjedhur një fustan të kuq teksa ka nxjerrë në pah dekoltenë.

“Me llaman Luana, me llaman la Reina !! Sa prej jush po e presin kengen e re ne bashkepunim me @jaysantosmusic ? 🔥🔥🔥❤️❤️❤️”, ka shkruar moderatorja.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.