Luana Vjollca godet me pozat në fustan të zi

Magazine
02:30 | 08 Gusht 2020

Luana theksoi linjat trupore në fustan të zi.

Luana Vjollca ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin erdhi atraktive e veshur me fustan të zi.

Moderatorja ka publikuar fotografi të reja nga ky fotosesion, ku rrëmben vëmendje me fustanin e ngushtë, i cili ia thekson fizikun asaj.

Luana erdhi tërheqëse në fustanin me dekolte të hapur, ndërsa nuk munguan komentet nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se Luana Vjollca pritet që gjatë këtij muaji ta publikojë duetin me yllin Jay Santos.

View this post on Instagram

Mala Mujer 💔

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.