Lori na prezanton me vëllain dhe nusen e tij

Magazine
03:49 | 10 Gusht 2020

Lori Kaçka, këngëtarja e famshme nga Shqiëia, por që jeton e vepronon në Kosovë, cilëoshet të jetë një nga më të dashurat për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Lori, ka një karrierë të bujshme muizkore me këngë, videoklipe, por edhe shumë mbrëmja, dasma e ahengje.

Lori, si të gjitha këngëtaret tjera, këtë kohë është në pauzë për shkak të pandemisë, ëe ka paralizuar shumë aktivitete muzikore.

Këngëtarja këto ditë është ne Itali, ku po kalon mirë nën shoqërinë e anëtarëve të familjes. Lori, na ka njoftuat me vëllain dhe nusen e tij, shkruan “Kosovarja”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.