Loredana ndan momentet më të mira me vajzën

Magazine
19:27 | 14 Nëntor 2020

Larg angazhimeve profesionale, Loredana kohën e lirë preferon të ia dedikoj vajzës së saj, Hana.

Edhe këtë vikend, reperja e njohur shqiptare ka nisur ditën me disa fotografi të ëmbël pranë të bijës së vetëm.

Nënë e bijë kanë pozuar në disa imazhe para pasqyrës, teksa Hana i dhuron përqafim Loredanës e cila shihet e veshur sportive, por me shumë stil.

Ndërsa, Loredana ka qenë mjaft aktive edhe me projekte muzikore, kënga e saj e fundit “”Tut mir nicht leid” u lansuar vetëm pak ditë më parë.

Ndryshe, Loredana dhe ish partneri i saj Mozzik së fundi kanë ngjallur dyshime se janë ribashkuar, por që të dy kanë preferuar të heshtin rreth këtyre thashethemeve.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.