Loredana e bënë këtë gjest të pahijshëm me të bijen

Magazine
18:42 | 19 Dhjetor 2020

Vajza e Mozzik dhe Loredanes, Hana, sot ka festuar ditëlindjen.

Prindërit e saj e kanë uruar përzemërsisht të voglën, duke treguar gjithë dashurinë e pa krahasueshme për të.

Hana e vogël jeton me të ëmën, por kohë pas kohe e takon edhe të atin, reperin senzacional Mozzik, i cili po jeton në Kosovë, shkruan “Kosovarja”.

Loredana, urimin për të bijen e ka shoqëruar me një foto ku shihet duke e puthur Hanën e vogël në buzë.

Ky gjest që shpreh dashurinë, por që është kritikuar shumë, është tejet i përhapur mes personave të famshëm, shkruan “Kosovarja”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.