Lola me plot stil shkëlqen me këtë paraqitje

Magazine
20:12 | 12 Nëntor 2020

Lola shkëlqen me këtë paraqitje.

Lola është një femër e kuruar dhe mjaft elegante.

Bashkëshortja e Daut Haradinaj vjen përherë në formë të mirë dhe e veshur me shumë stil në imazhet që ndan me ndjekësit në Instagram. Edhe në një fotografi që ka publikuar së fundi në InstaStory, Lola ndonëse e veshur thjeshtë dukej tejet atraktive.

Kujtojmë që Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve dhe së fundi festuan përvjetorin e dashurisë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.