Lindsey Pelas shfaq të pasmet e formësuara (Foto)

Fun
09:18 | 15 Dhjetor 2020

Lindsey Pelas shfaq të pasmet e formësuara

Lindsey Pelas ka ndarë një video në rrjete sociale. Lindsey Pelas është ndër emrat më të komentuar në rrjete sociale, për paraqitjet provokuese. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mbledh më shumë se 8 milionë ndjekës, ku edhe publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo karriera. Së fundmi Lindsey solli një video për fansat e saj ku nuk mungoi me poza provokuese si gjithnjë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.