Lindsey del gjysmë e zhveshur në temperatura të ulëta (Foto)

Lajme
19:35 | 18 Dhjetor 2020

Lindsey Pelas e bëri ‘nxehtë’ me paraqitjen e fundit.

Lindsey Pelas është modele që ndiqet nga një numër i madh personash, që përcjellin çdo lëvizje të saj. Modelja, gjatë ditës së sotme ndau me 8.9 milionë ndjekësit e saj një fotografi në bikini, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Në atë fotografi, ajo shfaqet në një xhakuzi në ambient të hapur, ndërsa në kokë po mbante një kapele. Bukuroshja pozoi nga prapa, duke bënë në plan të parë të pasmet, ndërsa duket se nuk kishte fare të ftohtë. “Paqësisht”, është mbishkrimi që Lindsey Pelas ia la fotos, ku pranoi menjëherë pëlqime të panumërta.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.