Leonora Jakupi tërheq vëmendjen e ndjekësve me fotografitë e reja

Lajme
10:03 | 15 Dhjetor 2020

Leonora Jakupi ka ndarë imazhe atraktive në rrjete sociale.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi tashmë aktive në rrjete sociale ka ndarë imazhe të reja me ndjekësit e saj. Ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet e veshur me veshje më të rëndë se zakonisht ku dominonte ngjyra e artë.

Fansat e Leonorës komentuan dhe pëlqyen fotografitë menjëherë pas postimit duke quajtur atë një ndër femrat më të bukura shqiptare. Ndërkohë Leonora për fundvit u rikthye me dy projekte muzikore, një potpuri të realizuar me Asim Gashin si dhe me një këngë solo të quajtur “Luj Luj”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.