Leonora e paska harru këtë foto me na tregu

Magazine
00:03 | 04 Shtator 2020

Gjithmonë është admiruar për paraqitjet e saj dhe bukurinë e rrallë që e posedon.

Edhe pse vitet po kalojnë shpejtë, për bukuroshen duket se kanë ndaluar duke mos ia lenë shenjë në asnjë aspekt, shkruan “Kosovarja”.

Dita ditës vetëm po zbukurohet, ku këto imazhe të shumta po i ndan edhe në rrjete sociale.

Duke realizuar fotosesione të ndryshme, duket se një foto paska harruar ta postoj.

Me publikimin e një imazhi ajo shkroi: E paskam harru edhe kete foto.

Një bukuri e tillë, sigurisht që shkëlqen në çdo paraqitje, apo?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.