Leonita i bën dedikim emocionues Granit Xhakës

Magazine
01:41 | 21 Korrik 2020

Granit Xhaka është një nga futbollistët më të suksesshëm shqiptar.

Ai luan në Londër për klubin e Arsenalit, derisa luan edhe për përfaqsuesen zvicerane.

Gjithashtu gëzon një jetë mjaft të lumtur e familjare, që nuk heziton ta ekspozoj nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ka qenë gruaja e tij e cila ka ndarë me publikun një dedikim të veçantë drejtuar Granitit.

Leonita ka shkruar: “Faleminderit që gjithnjë më disponon, Të dua”, duke e shoqëruar me një fotografi të tyre.

 

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.