Ledri Vula flet për shtatzëninë e Sarës dhe gjininë e bebes

Magazine
02:08 | 27 Korrik 2020

Reperi dhe partnerja Sara janë në pritje të fëmijës së parë.

Këngëtari i njohur nga Kosova, Ledri Vula, ishte i ftuar në emisionin “E Diell” ku ka zbuluar ekskluzivisht, se së shpejti do të bëhet baba.

Ledri ka thënë se së bashku me partneren e tij Sara, janë në pritje të një vajze.

Gazetari Ervin Kurti: Ore se ma kujtove. Aty shoh Ledri do bëhet baba. Sara është shtatzënë. Por hap foto e Sarës unë nuk shoh asgjë. Ka ndonjë të vërtetë aty apo…?

Ledri Vula: Çka me të thënë? Aty ku ka tym, ka edhe flakë.

Ervin Kurti: Dmth ku ka zë nuk është pa gjë.

Ledri Vula: Epo tash… a më ka hije me qen baba. A ta merr mendja që do isha një baba i mirë.

Ervin Kurti: Ti kujdesesh shumë mirë. Të duhet edhe një fëmijë e marrim për po se ti do bëhesh baba.

Ledri Vula: Po, me kësmet.

Ervin Kurti: Është çun apo gocë.

Ledri Vula : Është gocë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.