Ledri dhe Sara shpërthejnë balonin dhe tregojnë gjininë e bebes

Magazine
18:47 | 26 Korrik 2020

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha ka ditë që ndodhen në pushime.

E imazhet të mbushura me momente atraktive nuk kanë munguar nga dyshja simpatike, shkruan “Kosovarja”.

Ashtu sic është përfolur ditë më parë, dihet se cifti janë në pritje për tu bërë prindër gjë të cilën e kanë konfirmuar edhe vetë ata.

E hiq më larg se sot, buzë bregdetit ata shpërthyen balonin për të zbuluar gjininë e foshnjës, e cila do jetë një vajzë e bukur si nëna./Kosovarja/

View this post on Instagram

Jom ka des syt me ti pa 👼🏻 @sarahoxha 🧿

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.