Learta Jakupi e kujton këtë moment të veçantë me vjehrren

Magazine
21:11 | 13 Nëntor 2020

Është Learta Jakupi që për disa vite mbetet një nga emrat mjaftë të përfolur të shoubizit në vend.

Nuk ka ndonjë karrierë aktive, nuk bënë gjëra të mëdha, por shpesh kapë vëmendjen e medias, shkruan “Kosovarja”.

Learta, e njohur në publik si reja e këngëtares Shyhrete Behluli, shpesh poston foto pranë vjehrres së saj të famshme.

Këtë foto, Learta e publikon shpesh. Duket i pëlqen më tepër se të tjerat.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.