Learta e Gresa dalin kundër Shyhretes, Njomzes e Engjit

Magazine
02:15 | 14 Gusht 2020

Familja e këngëtares Shyhrete Behluli po rritet dita-ditës. Kryeson gjinia e bukur.

Shyhretja, është nënë e tri vajzave, dy mbesave dhe vjehërr e një nuseje, që tashmë ja njohin të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Pjesa më e madhe e femrave të familjes janë bjonde, por jo më edhe Learta e Gresa, gjegjësisht reja dhe vajza, që janë bërë brune.

Në këtë foto, dy brunet e familjes Salihu kanë dalë njëra në të djathtë e tjetra në të majtë, e të gjjtha bashkë po duken mjaftë bukur, shkruan “Kosovarja”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.