Labi uron babanë e tij për ditëlindje: Të jam mirënjohës kur më the në 1999 kthehu se edhe këtu ka jetë të mirë

Magazine
10:52 | 30 Qershor 2020

Këngëtari i njohur nga Ferizaj, Labinot Tahiri, gjatë kësaj kohe ka qenë shumë i komentuar në faqet rozë.

Ai po vazhdon të jetë i tillë akoma falë postimeve dhe angazhimit të tij të madh që ka në rrjetet sociale.

Ditën e sotme (e martë), i njëjti i ka bërë një dedikim emocional babait të tij me rastin e ditëlindjes dhe pensionimit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.