Kylie realizon foto të nxehta në rërë

Magazine
01:36 | 16 Gusht 2020

Kylie Jenner para pak ditësh festoi ditëlindjen, ndërsa nuk kishte si të mungojë festa në një tjetër destinacion.

Ajo bashkë me më të dashurit e saj udhëtoi për pushime, ndërsa realizoi edhe një set fotografik atje.

Bukuroshja kishte veshur një bluzë dhe minifund rozë, ndërsa pozoi e lagur, pa grim dhe e shtrirë në rërë.

Kujtojmë se Kylie Jenner tash e një kohë deklarohet beqare, kurse është nënë e një vajze, Stormi.

View this post on Instagram

rum punch + the beach

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.