Kylie Jenner vazhdon të shijoj pushimet, ndërsa sjell imazhe tërheqëse me fustan

Magazine
00:28 | 15 Korrik 2020

Kylie Jenner është njëra nga personat që ka arritur në një moshë të re të inspirojë shumicën e popullsisë.

Bukuroshja brune njihet për luksin që ka në përgjithësi, ndërsa veshjet në secilin postim i ka nga më të ndryshmet.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Kylie ka ndarë disa imazhe ndërsa shijon kohën në bregdet.

View this post on Instagram

🤍🤍 thank you God for another beautiful day.

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Ajo është shfaqur në disa prej fotografive me një fustan të gjatë, me ç’rast ka kursyer veten për të vënë në pah linjat trupore.

“Faleminderit Zot për një ditë tjetër të bukur”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

🧡🧡☀️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Për më shumë, Kylie ka qenë duke shijuar kohën e saj së bashku me Kendall Jenner në një resort mjaft luksoz në Utah.

Vlen të theksohet se kanë lindur edhe spekulime se ajo ka filluar romancë me këngëtarin dhe njëherësh modelin, Fai Khadra. /Telegrafi/

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.