Ky fustan ia ndryshon edhe linjat e trupit ‘Sasës’

Magazine
00:03 | 20 Korrik 2020

Adriana Matoshi përveç profesionit, po vazhdon të rrëmbejë vëmendje edhe me paraqitjet fizike.

Ajo në të shumtën e rasteve shfaqet e thjeshtë dhe e pakompeksuar, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, aktorja e njohur provokon me fustanin që ka veshur, duke fokusuar linjat trupore.

Adriana posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale, për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.