Ky është reagimi i modeles pasi i dashuri ia nxjerrë në shitje të brendshmet

Magazine
02:42 | 04 Gusht 2020

Megan Barton Hanson ka pozuar në të brendshme derisa ka treguar se i dashuri i saj i ka shitur kilitat e saj për 200 funte.

Megan Barton Hanson ka akuzuar ish të dashurin e saj që ka shitur kilitat e saj për 200 dollarë pasi që në to kishte vënë datën e takimit të tyre.

Ylli i Love Island (26), ka postuar një mesazh në Story të Instagramit të hënën dhe i ka thënë 1.7 milionë ndjekëseve të saj që mos të bien pre e abuzimit të tij.

Ish striptistja ka thënë se ish i dashuri i saj vuri në diskutim marrëdhënien e tyre pas punës së saj në industrinë e seksit, pavarësisht se ai e dinte çfarë pune kishte bërë kur ata u takuan.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.