Ky është gjoksi dërrasë i Kidës

Magazine
23:57 | 03 Shtator 2020

Kida tregoi fizikun në foton e fundit.

Pas publikimit të këngës së re, Kida ka vendosur t’i shijojë disa ditë pushimi në bregdet.

Artistja pozoi e veshur me një palë bikini, ndërsa tregoi rezultatet e palestrës duke mahnitur me fizikun e përsosur.

Në sy të bie edhe ndryshimi drastik që ajo këto ditë bëri në pamje, duke u shndërruar papritmas në bjonde atraktive.

“Edhe sa” titullohet kënga e fundit e Kidës, të cilës ia realizoi edhe videoklipin në formë të një mini-filmi.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.