Ky është babai i Andrres së Sinan Hoxhes

Magazine
03:47 | 10 Gusht 2020

Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, duket e lumtur me jetën pranë bashkëshortit dhe të birit, shkruan “Kosovarja”.

Andrra, dikur modele në Gjermani, sot merret kryesisht me një biznes perosnal për shitjen e fustaneve të nusërisë.

Këngëtari i muzikës popullore, që jeton në Tiranë, ka lidhje mjaftë të afërt edhe me familjen e bashkëshortes.

Deri tani e kemi njohur nënën, motren dhe vëllain e Andrres, ndërkaq tani ju njohim edhe me babain e saj, shkruan “Kosovarja”.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.