Kush është kjo femër që shihet e zhveshur në një jaht me Shpatin

Magazine
22:20 | 28 Korrik 2020

‘Axhami’ është kënga e Shpatit që do të mbahet mend gjatë.

Ani pse ka kohë që nuk sjellë shpesh projekte të reja, po i mjaftojnë ato të dikurshmet që ta ruajë simpatinë e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Ndër të tjera Shpati është mjaft i komentuar edhe për jetën private. Që pas lidhjes me modelen Aferdita Dreshaj publiku ka kthyer sy e vesh nga ai për ti kuptuar të rejat e tij.

E së fundmi, momentet që vetë këngëtari i ka hedhë tek sa shihet në jaht me një vajzë flasin për një lidhje të re apo vetëm miqësi.

Kjo mbetet për tu zbuluar./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.