Kur Sara Hoxha ishte zeshkane dhe rrinte në Dubai

Nostalgji
02:13 | 06 Gusht 2020

Sara Hoxha është e përzgjedhura e reperit Ledri Vula, vajza që ka rrëmbyer zemren e një prej ikonave të repit shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Krijuesi i dhjetra hiteve, ka nisur një jetë të re në krahët e vajzes simpatike, që do ta bëjë baba për herë të parë.

Sara, tani është bjonde dhe kjo ngjyrë e flokëve i shkon shumë, ama nuk ka qenë gjithmonë kështu.

Vajza së ciles i pëlqejnë shumë udhëtimet, dikur ishte zeshkane dhe pozonte nga vende të ndryshme të botës. Ja një foto nga Dubai dhe një tjetër nga Fierence e Italisë, shkruan “Kosovarja”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.