“Ku je shpirti jem, po du me të taku”, Meda publikon hitin e radhës

Magazine
19:49 | 14 Korrik 2020

“E du” kënga e re e këngëtarit Meda.

Këngëtari Mehdin Përgjeqaj (Meda) ka publikuar sot këngën e re të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

“E du” titullohet kënga e re e Medës e cila ka marrë hiç më pak se 100 mijë klikime në Youtube në vetëm pak orë.

Mbetët të shihet gjatë ditëve në vijim nëse do të pëlqehet nga fansat e këngëtarit dhe 7 këngët, pra albumi. /MuzikTurke.com/

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.