Kjo foto e Luanës do t’iu lë pa gjumë

Magazine
00:17 | 15 Korrik 2020

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luan Vjollca, di të tërheqë gjithmonë vëmendjen e fansave të saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe atraktive, për të cilat përkujdeset në masë të madhe.

Së fundi ajo i ka uruar datëlindjen Fayde, me të cilin ka bashkëpunuar duke publikuar një imazh të nxehtë.

Përveç urimit ajo e ka pasur edhe një befasi për kolegun.

“Pa Panik” është projekti i saj i fundit, i cili u prit mjaft mirë nga adhuruesit e muzikës së saj.

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.