Kjo foto e Gentes e çmend të dashurin e saj turk

Magazine
15:06 | 16 Korrik 2020

Genta Ismajli është këngëtarja e njohur kosovare që më në fund e ka zemren plotë, pasi e ka takuar gjysmën tjetër të saj, shkruan “Kosovarja”.

Pas një kohe të gjatë pa të dashur, Genta tashmë është në krahët e një mashkulli, i cili po kujdeset shumë për të.

Këngëtarja e njohur kosovare është në lidhje me një biznesmen të njohur turk, i cili po shpenzon shumë kohë rreth Gentes dhe me Genten. Bashkë kaluan disa ditë edhe në vendlindjen e këngëtares, shkruan “Kosovarja”

Këngëtarja kosovare ka galeri të tëra me fotografi, ama siç kuptojmë, kjo është ajo që i pëlqen më shumë Usait.

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.