Kjo është nusja më e bukur e pandemisë në Kosovë

Magazine
00:56 | 31 Korrik 2020

Merita Martetin dikur e njihnim si modele, madje ishte një nga më të angazhuarat dhe të veçantat në vend, shkruan “Kosovarja”.

Por, bukuroshja shpejtë i braktisi pasarelat e modës e pozimin para aparatëve fofografik dhe nisi një punë të re.

Prej vitesh, Merita Marteti punon si editore në “RTK”, ku është mjaftë e angzhuar jashtë kamerave, por duke bërë një punë efektive e të vyeshme.

Ish modelja, sapo i ka dhënë fund beqarisë, duke u bërë nuse në mes të pandemisë. Merita, ka shkëlqyer në fustanin e bardhë të dizenjaur nga Valdrin Sahiti, shkruan “Kosovarja”.

Po sjellim një galeri fotosh nga albumi i marteses:

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.