Kjo është nëna e Majlinda Zekës

Magazine
00:40 | 05 Gusht 2020

Modelja e njohur Majlinda Zeka ka pasur fatin të jetë një nga fytyrat më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo ka një bukuri dhe linja trupore për të cilat komentohet shumë, shkruan “Kosovarja”.

Secila lëvizje e saj arrin të shndërrohet në lajm, duke kthyer të gjithë më vëmendje kah ajo.

Por a thua ka e ka trashëguar këtë bukuri?

Duke publikuar një foto në rrjetin social, ajo për herë të parë pozoj afër nënës së saj.

Kaq e bukur dhe e re po duket nëna e saj duke shkëlqyer afër njëra tjetrës nënë e bijë./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.