Kida shfaqet me plot stil, nuk harron ta vendos maskën

Magazine
11:02 | 15 Nëntor 2020

Kida po tregohet tejet e kujdesshme.

Këngëtarja shqiptare, Kida, njihet për projektet e suksesshme muzikore. Ajo ndër vite rreth vetes ka mbledhur një numër të madh fansash dhe është shumë e dashur për ta.lajmi.net.

Kida shpesh publikon foto të reja në llogarinë e saj në Instagram, imazhe që pëlqehen shumë nga publiku dhe njësoj ka vepruar edhe me paraqitjen e fundit. Ajo u shfaq me shumë stil ndërsa shihet se nuk ka harruar ta vendos maskën, në mënyrë që ta mbroj veten dhe të tjerët nga koronavirusi.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.