Kida provokon me bikini nëpër rrugë

Magazine
15:13 | 16 Korrik 2020

Kida po vazhdon të tërheqë vëmendje në forma të ndryshme.

Ajo gjithmonë provokon me veshjet që bën, duke mos munguar asnjëherë në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, ajo shetit shkallëve me bikini duke reklamuar të pasmet e saj.

Krahas muzikës, Kida shihet që po vazhdon të përkujdeset edhe për trupin.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by KIDA (@kida) on

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.