Kida posedon këtë veturë superluksoze

Magazine
00:50 | 18 Gusht 2020

Kida- një vajzë e re po mjaftë energjike.

Që kur hyri në botën e muzikës, ajo arriti që me shumë përkushtim të shndërrohet ndër këngëtaret me të pëlqyera nga publiku shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Shpesh herë e kemi parë me ndryshime që i bën në dukje, duke na bërë kureshtar për guximin e madh që e ka.

Kësaj radhe duke u shndërruar në biondinë seksi, ajo mahniti të gjithë me pamjen e saj duke qenë një femër tejet joshëse.

Edhe kohën e kaluar na palestër duket se ka pasur efekt, duke u formësuar si një femër ‘gjigante’.

Pasi në llogarinë e saj ndan foto nga më te ndryshmet, kësaj radhe pozoj afër veturës, e cila duket se është e saj.

Me poza interesante Kida tregojë se posedon një veturë të tipit “Bently”.

View this post on Instagram

🤑

A post shared by KIDA (@kida) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.