Kida një bionde e zjarrtë edhe në veshje sportive

Magazine
17:45 | 18 Nëntor 2020

Pas punës në studio, Kida këto ditë po i kalon duke u relaksuar në shoqëri të nënës dhe mikeshës së saj.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun nuk i lë anash postimet në rrjetet sociale ku edhe ka shumë adhuruesi që mezi presin ta shohin.

Kida ndër të tjera është e njohur edhe si një vajzë me shumë stil, prandaj edhe imazhet që publikon shfaqet përherë unike.

Sot ajo ka sjell disa fotografi ku shihet në veshje sportive, teksa vë në fokus linjat seksi të trupit.

“Fluturo me mua” ka shkruar Kida në mbishkrimin e imazheve.

Ndryshe, kënga saj e fundit është “Edhe sa” ku këngëtarja erdhi shumë më ndryshe se zakonisht./

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.