Këtë seri të iphonit e posedon Arilena

Magazine
02:28 | 30 Korrik 2020

Arilena Ara duket atraktive në foton e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, së fundmi ka qenë shumë aktive në rrjete sociale.

Imazhet e fundit kanë qenë pothuajse të gjitha në bikini dhe tejet artistike.

Ndërsa para pak çastesh ajo vendosi të vijë më ndryshe. Arilena Ara ka pozuar plot stil para pasqyrës, duke bërë selfie me iphonin më të ri në treg.

Kujtojmë se ajo po e shijon suksesin në muzikë dhe lidhjen e dashurisë. Në një prej imazheve me të dashurin ka pranuar komente tejet pozitive ku edhe i kanë përgëzuar për pamjen.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.