Kështu llastohet gruaja e Goldit në krahët e tij

Magazine
22:45 | 03 Gusht 2020

Ermira Shkodra është vajza nga Gjilani e cila me tu lidhur me reperin Gold Ag filloi të përmnendet në mediat rozë.

Ani pse reperi ishte treguar shumë konfidencial në lidhje me jetën e tij private, shkruan “Kosovarja”.

Fejesa e martesa thuajse ndodhën në të njëjtën kohë.

E tani si një çift i martuar padyshim që po shihesh më shpesh afër njëri-tjetrit.

Së fundmi, ata vijnë me pozë në veturë ku duken mjaft të lumtur./Kosovarja

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.